سه شنبه، 28 فروردین 1403 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
 
 
 
 
     
گزارش بازدید مسولین و دانشجویان دانشکده مهندسی پزشکی از کارخانه سینا حمد آریا

 تاريخ: 17/08/01

 
 
                                                             گزارش بازدید از کارخانه سینا حمد آریا


همزمان با برگزاری دهمین دوره ی نمایشگاه رینوتکس، تور صنعتی رایگان با همکاری انجمن متخصصین تجهیزات پزشکی کشور شعبه استان آذربایجانشرقی و شرکت شهرک های صنعتی استان در مورخه 3/8/1401با شرکت 27 نفر از دانشجویان علاقه مند و فن آوران دانشکده مهندسی پزشکی سهند برگزار گردید. محل بازدید شرکت سینا حمد آریا بزرگترین تولید کننده ی تخت های بیمارستانی در خاورمیانه است. این شرکت از سال 1355فعالیت خود را در فضایی بالغ بر 300مترمربع در شهر سردرود آغاز کرد و در حال حاضر تبدیل به یک هلدینگ در حوزه تجهیزات پزشکی شده است که واحد های تولیدی آن در 50کیلومتری شهر تبریز در شهرک سلیمی قرار گرفته است.شرکت های زایشی سینا حمد آریا مانند ثمر حمد آریا –روژین حمد آریا وغیره در زمینه های تولید لوله های یکبار مصرف آزمایشگاهی، ظروف نمونه گیری، تحت احیا نوزاد،چرخ های مدیکال در کنار سینا حمد آریا مشغول فعالیت هستند.دانشجویان ضمن شرکت در یک دوره ی آموزشی در محل کارخانه با مفاهیم مدیریت کیفیت در تولید تجهیزات پزشکی، بازدیدهایی از قسمت های مختلف کارخانه داشته و با فرایند تولید محصولات آن واحد صنفی آشنا شدند. در راستای بازدید دانشجویان با نحوه بکارگیری تخصص های مختلف در بخش های کارخانه آشنا شدند.


همچنین در راستای ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه، آن شرکت محترم نیازهای تولیدی خود را در حضور دانشجویان مطرح، و در این میان چند تن از دانشجویان و فن آوران قول همکاری در زمینه طراحی و ساخت قطعات اولیه را به مسئولان کارخانه دادند.


دانشکده مهندسی پزشکی ضمن تشکر و قدردانی از دست اندرکاران این بطور رایگان امیدوار است با تداوم چنین برنامه هایی بتواند در دانشجویان ایجاد انگیزه و تلاش مضاعف نماید.
 
 
 
                                                           ضمائم
  (72 KB)
  (45 KB)
  (70 KB)

 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : دفتر دانشکده مهندسی پزشکی
       
 
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند ، دانشکده مهندسی پزشکی - صندوق پستی: 1996-51335 | تلفن: 33458453-041 | فکس: 33444360-041 | ایمیل: info.bme@sut.ac.ir